Čalouněný nábytek na zakázku

Čalouněný nábytek na zakázku

Čalouněný nábytek na zakázku – Aellita nabízí výrobu čalouněného nábytku na míru dle vašeho návrhu v Praze. Získáte ztělesnění vašich představ do reality – jedinečné modely navržené a sestavené individuálně pro vás. A navíc – prvotřídní podpora v každé fázi, od bezplatné konzultace, týkající se designu až po pečlivé doručení do vašeho bytu nebo domu.

NEUVĚŘITELNÉ PROVEDENÍ A KVALITA!

Možnost vytvoření široké škály čalouněného nábytku podle zvoleného designu. Nejlepší moderní materiály, doplňky a konstrukční řešení. Rady a konzultace od profesionálních designérů. Individuální cenová nabídka. Možnost sledování výrobního postupu čalouněného nábytku na zakázku pomocí fotoreportáží.

Čalouněný nábytek na zakázku

Exkluzivní design

Ať už si vyberete rozkošné baroko (z ital. „prapodivné“) nebo lidové uštěpačné country — máte zajištěn neobyčejný přístup a efektivní výsledek. Designová pohovka nebo křeslo bude okouzlujícím doplňkem celého interiéru, který láká na dotek měkkým a příjemným povrchem. Krása se bezpochyby skrývá ve zvláště důležitých detailech, kterým věnujeme velkou pozornost a nabízíme vám je.

Designéři společnosti Aellita se nachází v neustálém procesu vyhledávání harmonie a vytváří pro vaše potěšení překrásnou kombinaci pohodlí, krásy a estetiky. Pošlete nám poptávku a získejte odbornou radu týkající se jakékoliv otázky, která vás zajímá! V našem ateliéru provedeme veškeré potřebné práce v oblasti přečalounění a tvorby designového nábytku. Vychutnejte si dokonalost linií, pociťte taktilní potěšení, ponořte se do barevné palety — a my vám s tím rádi pomůžeme

Studio AEllita

Designový nábytek je absolutně zaslouženě považován za standard stylu a vkusu. Pečlivý přístup ke komfortnímu vybavení domova a bedlivý výběr kvalitních tkanin z Itálie, Španělska a Francie zaručují možnost vytvoření důstojného interiéru. Často se stává, že správný výběr potřebné textilie může z obyčejného nábytku udělat vznešenou ukázku moderního umění.

Designéři společnosti Aellita se nachází v neustálém procesu vyhledávání harmonie a vytváří pro vaše potěšení překrásnou kombinaci pohodlí, krásy a estetiky. Vychutnejte si dokonalost linií, pociťte taktilní potěšení, ponořte se do barevné palety — a my vám s tím rádi pomůžeme.