Přečalounění nábytku

Přečalounění nábytku od společnosti Aellita


Ateliér Aellita nabízí užitečné a důležité služby, zaměřené na opravy, přečalounění, restaurování domácího, kancelářského nebo hotelového nábytku. Taková potřeba může nastat v mnoha případech: obnovení nábytku, změna barevné palety nebo textury tkanin. Tým profesionálních designérů má bohaté zkušenosti s prací s nábytkem a nabízí nejlepší způsob, jak vyzdobit a obnovit váš interiér.

Jak správně objednat přečalounění nábytku?

K realizaci všech přání zákazníka existuje celá řada potahových materiálů, které se liší svými provozními vlastnostmi, stylem, barevností a cenou. Při rozhodování je nutné se řídit následujícími faktory:

 • kde je nábytek umístěn (v kuchyni, na chodbě, v obývacím pokoji, na zahradě nebo na lodžii);
 • jak často se používá (kancelářská pohovka s maximálním vytížením nebo exkluzivní domácí křeslo);
 • možnost rychlého čištění (domácí zvířata);
 • jaký je základní styl bytu (od klasického po funkční);
 • jaká barva převládá v interiéru bytu (aby bylo možné zvolit stejnou nebo naopak vytvořit výrazný barevně se odlišující prvek).

Opravit oblíbený nábytek je snadné!

Pro pohodlný výběr nabízíme obrovský sortiment materiálů: máme více než 1000 variant krásných a vysoce kvalitních tkanin od nejlepších výrobců z celého světa. V takovém případě jsou samozřejmě zapotřebí služby designéra, který ukáže vzorky textilu, které jsou pro řešení konkrétní úlohy nejvhodnější. Jak probíhá proces objednávky přečalounění?

 1. Kontaktujete nás na webových stránkách nebo telefonicky;
 2. Naši konzultanti přijedou k vám a proberou s vámi veškeré podrobnosti objednávky;
 3. Uzavřeme jednoduchou smlouvu, převezmeme si nábytek a odvezeme ho do naší speciálně vybavené dílny;
 4. Provedeme práce a přivezeme vám zpět hotový nábytek.

Výhody našich služeb

Nehledě na ohromný výběr je bez pochyb jedno: veškeré materiály mají mnoho výhod:

 1. pevnost a vysoká odolnost proti oděru;
 2. trvanlivost při zachování původních barev;
 3. součástí složení je přírodní bavlna a high-tech nitě;
 4. odolnost proti roztržení, vyblednutí, roztažení, ochabnutí;
 5. snadno čistitelný povrch tkanin;
 6. hladké nebo sametové — ale nekonečně příjemné na dotek materiály;
 7. originální co do barevnosti a velice kvalitní textilie.

Správná volba je krok k proměně vašeho domova


Designéři společnosti Aellita se výtečně orientují ve všech podrobnostech jak moderních, tak i klasických interiérů. Díky použití praktických ekonomických nebo luxusních designérských tkanin se naše ceny mohou lišit v závislosti na vašem výběru. Nejčastěji používaným materiálem je příjemná sametová žinylka, elegantní žakár, praktické povločkované textilie nebo všemi oblíbené plátno, které jen tak nevyjde z módy.

Důstojně a bohatě vypadá přírodní nebo umělá kůže, která zaujme čestné místo v kanceláři nebo v domácí knihovně. Královský gobelín s pastorálou se hodí k baroknímu stylu a neuvěřitelně překrásně zdobí luxusní obývací pokoje. Klasický styl miluje teplé, zdrženlivé odstíny a textury — jedná se o mikrovelur, samet, semiš, vlnu přírodních tónů. Stylový termální tisk dokáže ozdobit váš čalouněný nábytek originálními kresbami a dodat interiéru moderní nádech.

Konzultanti Aellita přesně změří váš nábytek a nabídnou nejlepší možnost týkající se stylu a ceny. Naši zkušení řemeslníci provedou veškeré potřebné postupy, počínaje odstraněním starého čalounění, přes restauraci rámu, až po napnutí a upevnění nového čalounění. Při tom jsou vyloučeny zalomení a záhyby a geometrie nábytku zůstane dokonalou. Neodkládejte obnovení vašeho interiéru — ohodnoťte estetickou přitažlivost supermoderních tkanin!