O nás

Designový nábytek je absolutně zaslouženě považován za standard stylu a vkusu. Pečlivý přístup ke komfortnímu vybavení domova a bedlivý výběr kvalitních tkanin z Itálie, Španělska a Francie zaručují možnost vytvoření důstojného interiéru. Často se stává, že správný výběr potřebné textilie může z obyčejného nábytku udělat vznešenou ukázku moderního umění.

Kdo jsme?

Společnost Aellita —to je mezinárodní značka z Prahy, zabývající se přečalouněním a výrobou designového nábytku. Náš personál se skládá z cílevědomých dekoratérů, milujících svoji práci. Koncept naší společnosti spočívá v dovedném používání znalostí kombinací textur a tkanin za účelem správného využití našich rozsáhlých zkušeností při řešení jakéhokoliv zadaného úkolu.

Naše výhody jsou:

  • vysoce kvalitní a supermoderní tkaniny;
  • velký sortiment — široká produktová škála;
  • práce pouze s prověřenými dodavateli;
  • možnost širokého výběru směru, textury, barevných kombinací;
  • využití znalostí o designu v mnoha stylech — minimalismus, klasika, art deco, empír, fusion;
  • nejnovější kolekce světových značek;
  • dokonalá kvalita přečalounění;
  • krátké dodací lhůty.

Velkolepost barev, stylů a textur k vašim službám

V našem internetovém obchodě je prezentováno velké množství krásných tkanin z mnoha zemí Evropy. Spolupracujeme jak s velkými, tak i lokálními dodavateli a pečlivě vybíráme vzorky, které jsou pro danou chvíli nejaktuálnější. Pro vaše pohodlí jsou nyní všechny varianty látek zastoupeny v jednom katalogu — a je zde více než 1000 položek! Díky různorodému sortimentu jsme schopni plnit objednávky týkající se přečalounění nábytku s využitím praktických ekonomických tkanin, které budou ve vašem interiéru vypadat lehce a svěže. Nebo nabídnout neskrytý luxus a vznešenost, jako je např. samet nebo vintage žakár.

Exkluzivní design

Ať už si vyberete rozkošné baroko (z ital. „prapodivné“) nebo lidové uštěpačné country — máte zajištěn neobyčejný přístup a efektivní výsledek. Designová pohovka nebo křeslo bude okouzlujícím doplňkem celého interiéru, který láká na dotek měkkým a příjemným povrchem. Krása se bezpochyby skrývá ve zvláště důležitých detailech, kterým věnujeme velkou pozornost a nabízíme vám je.

Designéři společnosti Aellita se nachází v neustálém procesu vyhledávání harmonie a vytváří pro vaše potěšení překrásnou kombinaci pohodlí, krásy a estetiky. Pošlete nám poptávku a získejte odbornou radu týkající se jakékoliv otázky, která vás zajímá! V našem ateliéru provedeme veškeré potřebné práce v oblasti přečalounění a tvorby designového nábytku. Vychutnejte si dokonalost linií, pociťte taktilní potěšení, ponořte se do barevné palety — a my vám s tím rádi pomůžeme